Сайт Краматорск

справочно-информационный


Гороскоп на сегодня

Ежедневные гороскопы для всех знаков на сайте *1001 гороскоп*.
Краматорск супермаркеты

АКЦИИ И СКИДКИ В СУПЕРМАРКЕТАХ КРАМАТОРСКА

Хотите знать где продают самые дешевые товары?

Подробнее

Информер лотерей УНЛ
Краматорск кинотеатр Родина

Афиша кинотеатр Родина

Расписание сеансов

Подробнее

Краматорск ДКиТ НКМЗ

Афиша ДКиТ НКМЗ

Спектакли, представления, афиши и анонсы

Подробнее

Краматорск ДК им. Быкова

Афиша ДК им. Быкова

Спектакли, представления, афиши и анонсы

Подробнее

Краматорск музыка

Музыка он-лайн

Музыка на любой вкус!

Слушать

Календарь Православных праздников

Календарь Церковных Православных праздников
на 2021 год

Подробнее

Новости ФК "Авангард"


 

работа ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ

Краматорск ФССУ

Процес призначення допомог від Фонду за е-лікарняними не змінився

14.10.2021

Після остаточного переходу України на електронні лікарняні для роботодавців і працівників відбувся ряд змін – більше не потрібно передавати паперові підтвердження своєї непрацездатності, роботу з е-лікарняним можна повністю перевести в цифровий формат, а всі лікарняні працівників доступні в електронному кабінеті і можуть бути вивантажені одним файлом – цю функцію додали нещодавно.
 Про головні зміни Анна Харченко, заступниця начальника управління страхових виплат і матеріального забезпечення, начальниця відділу матеріального за...->

подробнее...
Краматорское УГГ

Газ не тільки благо, але й небезпека.

11.10.2021

99% аварій та нещасних випадків, пов'язаних з газом, є результатом помилок людини, за які доводиться дорого розплачуватися.  Частою причиною нещасних випадків при користуванні природним газом в побуті є:
 - Технічні порушення при перенесенні газових приладів або їх самостійному підключенні. Тому будь-які роботи, пов'язані з переплануванням газифікованих приміщень, установкою газових приладів або їх заміною, повинні проводитися виключно фахівцями. У нашому місті – працівниками Краматорського УГГ.
 - Втручання в роботу димових і ...->

подробнее...
Краматорск ФССУ

Як діяти працівнику, якому відкрили е-лікарняний?

07.10.2021

Уже всі заклади охорони здоров’я України формують медичні висновки замість видачі паперових лікарняних – сьогодні створено майже 1,4 млн медвисновків про тимчасову непрацездатність, 90% з яких у разі загальних захворювань або травм. На їх підставі було сформовано і передано до Фонду соціального страхування України на оплату 130 тисяч е-лікарняних.  Тож, вам створили медичний висновок. Як діяти?
 ● Якщо ви маєте офіційне працевлаштування, то в разі тимчасової втрати працездатності для вас автоматично відкриється електронний лікарняни...->

подробнее...
Краматорск ФССУ

Е-лікарняні стають підставою для нарахування допомоги через 7 днів після дати свого закриття

07.10.2021

З першого жовтня Україна повністю перейшла на електронні лікарняні. Після завершення перехідного періоду до правил створення медичних висновків і роботи з е-лікарняними було внесено ряд змін – їх напрацювали, аналізуючи зворотній зв’язок від усіх учасників процесу, наявні пропозиції, зауваження і кейси. Це дозволило оптимізувати кожну з ланок і мінімізувати можливі помилки.
 Про нові норми і актуальні рекомендації по роботі з електронними лікарняними під час онлайн-семінару Федерації аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК Україн...->

подробнее...
Краматорск yasno

Что делать, если отключили свет за долги: пошаговая инструкция для клиентов YASNO

23.09.2021

Просрочка оплаты за потребленную электроэнергию даже на один месяц может быть основанием для направления предупреждения клиенту и прекращения поставки электроэнергии, если долг не будет погашен. Отключение может привести к определенным неудобствам и дополнительным расходам. Заботясь о комфорте клиентов, поставщик электроэнергии, газа и решений по энергоэффективности YASNO напоминает о необходимости оплаты задолженности по контактам клиента в Viber или SMS, по электронной почте, в счетах, а за 10 дней обязательно предупреждает о возможном отк...->

подробнее...
Краматорск ФССУ

Фонд соціального страхування надає роз’яснення для страхувальників

23.09.2021

Фонд соціального страхування України надає роз’яснення щодо перехідного періоду впровадження електронних листків непрацездатності.  Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я України № 1836 перехідний період впровадження електронних лікарняних продовжено до 01 жовтня. На цей час пацієнти все ще можуть отримати як паперові, так і е-лікарняні залежно від закладу охорони здоров’я. А в разі вагітності та пологів, захворювання на ВІЛ або психічного розладу мають бути видані виключно паперові листки непрацездатності.  Окрім відс...->

подробнее...

СБУ викрила на хабарі військовослужбовця прикордонного загону в районі проведення ООС

21.09.2021

Краматорск новости

 Співробітники Служби безпеки України викрили на хабарі військовослужбовця Донецького прикордонного загону Східного регіонального управління Дежприкордонслужби України.

 За матеріалами слідства, посадовець вимагав від свого підлеглого майже 30 тисяч гривень за переведення його на інше місце несення служби.

 Правоохоронці затримали правопорушника згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України у службовому приміщенні під час отримання неправомірної вигоди.

 У межах відкритого кримінального провадження тривають невідкладні слідчі дії. Вирішується питання щодо повідомлення прикордоннику про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

 Операція з викриття зловмисника проводилась спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань за процесуального керівництва Маріупольської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері ОС

Источник: Пресслужба СБ України в Донецькій та Луганській областях

Краматорск ФССУ

Порядок формування е-лікарняного

21.09.2021

Медичний висновок — це електронний документ, який формує лікар тільки при пред’явленні паспорта та іншого документа, що засвідчує особу непрацездатного на підставі медичних записів в електронній системі охорони здоров’я, чим і засвідчує тимчасову непрацездатність пацієнта.  Медичний висновок формується:
 1) тільки після особистого обстеження хворого лікарем з обов’язковою відміткою про це в Реєстрі медичних записів, записів про направлення і рецептів;
 2) не пізніше наступного робочого дня з дня встановлення тимчасової непра...->

подробнее...
Краматорск ФССУ

Відповіді на поширені запитання щодо е-лікарняних

17.09.2021

Уже з першого жовтня електронні лікарняні повністю замінять своїх паперових попередників. Упродовж наступних двох тижнів інформаційні системи, протоколи обміну даними і правила створення медичних висновків доопрацюють – аби врахувати помилки і нюанси, до яких виникали питання у лікарів, працівників і роботодавців під час тестового періоду.
 Тож у жовтні деякі норми, що діють зараз, будуть модернізовані. Наприклад, зміниться термін формування медвисновку і номер е-лікарняного.
 Але більшість положень залишаться чинними – головні ...->

подробнее...
Краматорск ФССУ

Фонд профінансував щомісячні страхові виплати за серпень у повному обсязі

16.09.2021

Сьогодні, 15.09.2021, Фонд соціального страхування України завершив фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за серпень. Кошти перераховано вчасно та в повному обсязі для майже 200 тисяч осіб. Виплати таких допомог здійснюються у наступному місяці за попередній.

 З початку року для потерпілих внаслідок професійних захворювань або нещасних випадків на виробництві, зокрема у разі гострих профхвороб на COVID-19, а також членів їх родин було профінансовано понад 7,7 млрд гривень щомісячних страхових випл...->

подробнее...
Краматорск yasno

Меняются реквизиты на оплату электроэнергии для жителей Донетчины

15.09.2021

ООО «ДОНЕЦКИЕ ЭНЕРГЕТИЧЕСКИЕ УСЛУГИ», которое предоставляет услуги по поставке электроэнергии, газа и энергоэффективных решений под брендом YASNO, информирует клиентов: с 1 октября 2021 г. счета за свет следует оплачивать по новым банковским реквизитам. Изменение реквизитов в платежках за сентябрь и в Личном кабинете произойдет автоматически, а расчеты через интернет-банкинг потребуют несколько дополнительных действий со стороны клиентов.
 Согласно постановлению № 1494 от 01.09.2021 г. НКРЭКУ, оплату за электроэнергию с 1 октября жителям Донетч...->

подробнее...
Краматорск ФССУ

Які особливості оформлення заяви-розрахунку за е-лікарняними?

15.09.2021

Уже майже 20 тисяч електронних листків непрацездатності прийнято Фондом соціального страхування України до оплати, а перші з них вже було профінансовано. Як і в разі паперових, для отримання допомоги за електронним лікарняним роботодавець має сформувати та подати до ФССУ заяву-розрахунок – саме від дати її отримання залежить дата фінансування матеріального забезпечення.
 Які особливості оформлення заяви-розрахунку за е-лікарняними?
 ● Форма заяви-розрахунку, яку необхідно заповнити для отримання коштів на виплату допомог за е-лік...->

подробнее...
Краматорск ФССУ

Заяву-розрахунок за е-лікарняними можна подати через програмне забезпечення або на паперових носіях

03.09.2021

Кожного робочого дня до Фонду соціального страхування України роботодавці подають заяви-розрахунки для фінансування близько 17 тисяч лікарняних листків. 80% з них подаються онлайн – за допомогою клієнтського спеціалізованого програмного забезпечення.

 Однак зверніть увагу, що наявний в електронному кабінеті страхувальника на порталі електронних послуг Пенсійного фонду України інтерфейс для подання заяв-розрахунків наразі не має функціональної реалізації. У випадку подання роботодавцем заяви-розрахунку через кабінет така заява-роз...->

подробнее...
Краматорск утсзн

Інформація про підвищення розміру державної соціальної допомоги дітям з інвалідністю, постраждалим від вибухонебезпечних предметів.

01.09.2021

Державна соціальна допомога особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, затверджена порядком надання державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, затвердженим Міністерством соціальної політики України, Міністерством фінансів України, Міністерством охорони здоров’я від 30.04.2002 № 226/293/169 та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 31.05.2002 № 466/6754

  Право на допомогу мають особи з інвалідністю з дитинства І, П, ІІІ групи та діти з інвалідністю віком до 18 років.  Державна соц...->

подробнее...
Краматорск ФССУ

Як роботодавцю з'ясувати, є е-лікарняний первинним чи продовженням?

31.08.2021

На відміну від допомог по вагітності та пологах, компенсації заробітку за час догляду за хворою дитиною та інших допомог, які фінансуються за кошти Фонду соціального страхування України з першого дня і до завершення тимчасової втрати працездатності, у випадку загальних захворювань або травм перші п’ять днів непрацездатності оплачуються за кошти роботодавця. А починаючи з шостого дня і до одужання – фінансуються ФССУ.  Як роботодавцю з’ясувати, є е-лікарняний первинним чи продовженням?

 ● Роботодавець оплачує лише перші п’ять дні...->

подробнее...
Краматорск ФССУ

Як діяти роботодавцю, якщо його працівнику відкрили е-лікарняний?

31.08.2021

Уже з вересня заклади охорони здоров'я мають повністю перейти на формування медичних висновків замість видачі пацієнтам звичних паперових листків непрацездатності.  Е-лікарняні формуються автоматично одразу після створення медичного висновку, якщо пацієнт є застрахованою особою – тобто має офіційне працевлаштування, є ФОП тощо. Також е-лікарняний автоматично відкриється для одного із застрахованих батьків, якщо медичний висновок сформовано для дитини, яка потребує догляду.

 Як діяти роботодавцю, якщо його працівнику відкрили ...->

подробнее...
Краматорск ФССУ

Як діяти працівнику, якщо йому відкрили е-лікарняний?

31.08.2021

Поступово Україна переходить на автоматичне формування е-лікарняних замість видачі паперових листків непрацездатності. Уже з вересня всі заклади охорони здоров'я мають повністю перейти на формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність.  Як діяти працівнику, якщо йому відкрили е-лікарняний?

 ● Якщо працівник є застрахованою особою, то в разі оформлення лікарем медичного висновку про тимчасову втрату працездатності для нього автоматично сформується е-лікарняний. Також е-лікарняний автоматично відкриється в разі ...->

подробнее...
Краматорск ФССУ

Е-лікарняні стають підставою для призначення допомоги після зміни статусу на "готово до сплати"

31.08.2021

Щодня в Україні зростає кількість медичних висновків про тимчасову непрацездатність, які лікарі створюють для пацієнтів замість видачі звичних паперових лікарняних. Сьогодні за даними НСЗУ сформовано вже майже 177 тисяч медвисновків, 92,9% з яких – у разі захворювання або травми загального характеру.
 Як і паперові, автоматично сформовані на підставі медвисновку е-лікарняні є підставою для отримання матеріального забезпечення від Фонду соціального страхування України.

 Однак на відміну від паперових листків, які видаються після ...->

подробнее...

На День Независимости «Женский Квартал» даст концерты на Востоке Украины

20.08.2021

Краматорск новости

 С 23 по 27 августа «Женский Квартал» даст благотворительные концерты в пяти городах на Востоке Украины: Мариуполь, Авдеевка, Краматорск, Бахмут, Северодонецк.

 К 30-летию Независимости Украины «Женский Квартал» представит уникальную программу, которая буде состоять из лучших номеров за всю историю проекта. Благотворительные концерты будут показаны для военных, волонтеров, семей погибших и исчезнувших, а также незащищенных категорий граждан.

 Узнать дополнительную информацию, как посетить мероприятия можно по телефону:
+38 095 616-44-10

 Благотворительные концерты пройдут:
23 августа – Мариуполь, Камерная Филармония
24 августа (День Независимости Украины) – Авдеевка, Дом культуры
25 августа – Краматорск, Дом культуры имени Быкова
26 августа – Бахмут, Дом культуры имени Марьянова
27 августа – Северодонецк, Ледовый дворец

Источник: Прес-служба Департамент маркетингу та комунікацій Студія "Квартал 95"

Державні інспектори з контролю за використанням та охороною земель Донецької області продовжують здійснення заходів державного контролю щодо протидії самовільному зайняттю земельних ділянок

10.08.2021

 Державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області під час здійснення позапланового заходу на території Покровського району Донецької області (за межами села Георгіївка) виявили самовільне зайняття земельної ділянки площею 35,0000 га не встановленими особами.

 Згідно «Методики визначення розміру шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття грунтового покриву (родючого шару грунту) без спеціального дозволу» (далі «Методика») розмір шкоди становить 3909грн за один гектар площі. Враховуючи викладене, розмір шкоди заподіяної державі внаслідок самовільного зайняття та використання земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 35,0000 га складатиме 136815 грн. (сто тридцять шість тисяч вісімсот п'ятнадцять грн.), що свідчить про наявність у діях винних осіб ознак кримінального правопорушення.

 Матеріали перевірки направлені до Покровського РУП ГУНП в Донецькій області для встановлення осіб – порушників земельного законодавства та на Покровську окружну прокуратуру Донецької області.

 Також, Управлiнням з контролю за використанням та охороною земель ГУ Держгеокадастру у Донецькiй областi за перiод з 02.08.2021 по 06.08. 2021 проведено 4 перевiрки на площі 233,9445 га Із здійснених перевірок з порушенням встановлено 4 на площі 12,8200 га , видано 2 приписи на усунення порушень, Складено 2 адміністративні протоколи. Винесено 2 постанови на суму 680 грн. Здійснено 2 розрахунки шкоди на суму 3909 грн. За поточний період сплачено коштів в добровільному порядку по трьом постановам 850 грн.

Источник: Головне управління Держгеокадастру у Донецькій області

Державні інспектори з контролю за використанням та охороною земель Донецької області продовжують здійснення заходів державного контролю щодо протидії самовільному зайняттю земельних ділянок та використання ділянок не за цільовим призначенням.

05.08.2021

 У період з 26.07.2021 по 30.07.2021 державними інспекторами Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області здійснено 9 планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням земельного законодавства на загальній площі 365,8259 га. Із здійснених перевірок з порушенням встановлено 7 фактів площею 118,0425 га , видано 2 приписи на усунення порушень.

 За поточний період сплачено в добровільному порядку 340 грн штрафу та 4690,80 грн шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельної ділянки. Із перевірених об'єктів (земельних ділянок) по факту самовільного зайняття та використання не встановленими особами, встановлено 5 фактів на площі 58,0402 га. Матеріали перевірок підготовлені для направлення до правоохоронних органів для встановлення осіб – порушників земельного законодавства. Також, встановлено 2 факти використання земельних ділянок не за цільовим призначенням на площі 60,0023 га.

Источник: Головне управління Держгеокадастру у Донецькій області

Азартные развлечения в онлайн казино Favbet: главные особенности, виды и преимущества

27.07.2021

Краматорск новости

 Выбор азартных игр это важный критерий для успеха интернет казино. Игровой клуб Фавбет может порадовать своих клиентов огромным ассортиментом самых разных азартных развлечений, что позволит каждому гемблеру подобрать вариант по душе.

Онлайн казино Фавбет предпочитают многие азартные игроки, так как оно обладает множеством преимуществ:

Доступно множество азартных развлечений (более 2000 азартных игр);
Удобный и современный веб-сайт;
Мобильная версия веб-ресурса;
Азартный софт от лучших провайдеров
(Новоматик, БетСофт, НетЭнт, Микрогейминг и многие другие);
Щедрая бонусная система;
Различные способы пополнения счёта и вывода денег.

 Все эти преимущества не оставляют равнодушными многих любителей азарта, которые приходят в это казино ради ярких эмоций и впечатлений.

В какие игры можно сыграть в казино Фавбет
 Администрация игрового клуба Фавбет очень тщательно относится к отбору азартных игр, стремясь предложить своим пользователям только качественные развлечения от проверенных производителей. Все доступные на сайте этого казино азартные развлечения можно разделить на следующие категории:

♦ Игровые слоты. Игровые аппараты в казино Favbet представлены очень широко. Здесь можно найти как классические слоты с тремя барабанами, так и всевозможные современные аппараты со множеством дополнительных опций.

♦ Настольные и карточные игры. В этой категории представлены различного рода настольные и карточные азартные развлечения: покер, рулетка, баккара, блэкджек и целый ряд других.

♦ Видепокер. Видеопокер представляет собой некоторое сочетание карточный игры покер и игровых автоматов. Появился этот подвид азартных игр относительно недавно, но в достаточно быстрые сроки стал весьма популярным.

♦ Аркадные игры. Это обычные аркадные игры но с элементами азартных игр. Гемблеру необходимо управлять каким-либо персонажем, преодолевая различные препятствия и сложности. В том случае, если он будет это делать достаточно умело, он может рассчитывать на денежное вознаграждение.

♦ Скрэтч-карты. Скрэтч карты также называют моментальной лотереей. Игрок покупает специальную карту, открывает её после чего сразу же узнаёт результат розыгрыша. Если удача будет на стороне игрока он победит.

♦ Другие. Все азартные игры которые никак нельзя отнести в категории перечисленные выше, сюда относятся такие популярные игры как бинго, кено и целый ряд других.

 Все азартные игровые автоматы на сайте Фавбет разделены по своим категориям, что значительно упрощает поиск нужного развлечения.

Главные особенности игровых слотов в казино Favbet
 На сайте игрового клуба Фавбет представлено более 1000 различных игровых автоматов от самых разных производителей. Здесь можно сыграть как в классические слоты, так и в современные игровые аппараты с большим количеством особенностей (специальные символы, бесплатные вращения, риск игра, бонусные игры и многое другое).

 В казино Favbet доступны только лицензионные игровые слоты работающие по принципу ГСЧ. То есть все получаемые в них результаты подчиняются только правило случайных чисел и никак не могут быть подтасованы.

Настольные и карточные игры в казино Фавбет
 Особенно внимание следует уделить и настольным, и карточным азартным развлечениям доступным в игровом клубе Фавбет. Категория включает в себя различные виды покера, которая отличаются количеством рук, выигрышными комбинациями, суммами и целым рядом других особенностей.

 Также в казино Favbet можно играть в различные виды Блэкджека: европейский, американский и другие. Основной задачей игрока в блэкджеке является сбор комбинации сумма которой будет больше чем сумма комбинации дилера, но при этом не более 21 очка.

 Большое разнообразие и качество азартных игр является важным преимуществом игрового клуба Фавбет, благодаря которому многие азартные игроки отдают предпочтение именно этому казино Favbet

Источник: Favbet

Киевстар

Как пополнить счет Киевстар имея только телефон и доступ к интернету?

 Пополнение баланса на телефоне для абонентов мобильного оператора Киевстар стало максимально простым и комфортным. Владельцы карт Visa/MasterCard могут выполнить перевод средств с помощью онлайн-портала iPay.ua. Финансовая операция занимает всего 2 минуты, деньги поступают на счет моментально, в том числе для тех, кто воспользовался услугой роуминга.

 Как пополнить счет Киевстар с телефона
 Сервис iPay.ua поможет сэкономить время и, используя готовый шаблон, быстро перевести средства на мобильный. Выполнить платеж можно с помощью смартфона или ПК, используя следующий алгоритм действий:
1. Пройти по ссылке https://www.ipay.ua/ru/bills/popolnit-schet-kievstar-cherez-internet.
2.Указать необходимые данные плательщика: номер телефона абонента Киевстар и сумму. Проверить правильность заполнения и перейти к следующей странице.
3.Ввести реквизиты дебетовой или кредитной карты.
4.Подтвердить платеж.

 Деньги поступают на баланс сразу и в полном объеме, без СМС-подтверждения. При проведении операции взимается минимальный комиссионный сбор. Пополнение Киевстар могут провести сами владельцы номера и другие лица. Проходить обязательную регистрацию и устанавливать специальное приложение на мобильный не требуется.

С каких карт можно сделать перевод на счет мобильного?
Платежный портал iPay.ua предлагает услуги владельцам карт Visa/MasterCard, выданных любым украинским или иностранным банком. Средства можно снять и с кредитки – это не влияет на размер комиссии и условия обслуживания. Для проведения оплаты не требуется никаких лишних данных, только реквизиты карточки и номер телефона. Пользователи сервиса могут выбрать стандартную оплату на странице сайта или зайти в личный кабинет, где можно зарегистрировать карту, чтобы проводить моментальную операцию.

Какая будет комиссия за внесения платежа на счет Киевстар?
 На сегодняшний день услуга бесплатного пополнения на сайте iPay.ua не предоставляется, за перевод средств удерживается комиссионный сбор, размер которого зависит от суммы пополнения. Некоторые тарифы предоставляются в нулевой процентной ставкой. Преимуществом для зарегистрированных пользователей является начисление бонусов за каждый денежный перевод – их количество можно узнать в личном кабинете.

Пополнение счета Киевстар с iPay.ua: преимущества
 Чтобы не оказаться с нулевым балансом в ответственный момент, просто и удобно воспользоваться услугами платежного портала iPay.ua. При прохождении регистрации каждый пользователь получает возможность создавать шаблон для перевода денег на счет в два клика. Для выполнения финансовой операции нужно иметь при себе только телефон с выходом в интернет или ПК – сервис работает в режиме 24/7 и позволяет переводит деньги на свой баланс из любой точки Украины. Все данные пользователей надежно защищены – безопасность гарантирует внедрение протокола PCI DSS, соответствующего международным стандартам.

Источник: Юрий Максимович

Тестирвание на коронавирус

тестирвание на коронавирус, тестирвание на Covid,  снятие с самоизоляции, анализ для выезда за границу, тест на короновирус, ПЛР на коронавирус, ПЦР - тест на коронавирус, экспрес-тест на коронавирус, снятие с Дій вдома

Источник: Медицинская лаборатория «НОВАЯ ДИАГНОСТИКА»Объявления

* * *

На время карантинаНовости блогосферы

Новое на 18 октября

Алкоголики на борту. Морские истории.

14 октября

Зеленського зливають АМЕРИКАНЦІ! Хто витягне Україну з ХАОСА? Прогноз Азарова

13 октября

Гордоны спасают Саакашвили

11 октября

Ответ Михаила Зеленского Дмитрию Медведеву

Светская жизнь Слуг Народа

Зеленский, евреи, СС и Нуланд. Зачем Медведев написал статью об Украине | #1312 by Олеся Медведева* * *


Данилец и Моисеенко исполнили песню "Какая боль" об Украине

Песня о мальчике Бобби, который очень любил ПРИВРАТЬ

Алекс Брежнев- Америка наизнанку!

Валерий Жидков: "Ветераны карантина или Песня про летучего мыша"

Премьера: "Остров невезения" от Братьев Кроликов // На струнах души

Валерий Жидков - Песня про легализацию марихуаны