сайт краматорск

Сайт Краматорск
Краматорск Департамент семьи, молодежи и спорта Донецкой облгосадминистрации

QR - код

Краматорск Департамент семьи, молодежи и спорта Донецкой облгосадминистрации

АДРЕС

84313 г.Краматорск,
б-р. Машиностроителей, 23

Телефоны:

(099) 315-44-08

Руководители:

Директор департамента:
Мыцык Владимир Петрович

Заместитель директора департамента:
Золкина Лилия Ивановна

Департамент семьи, молодежи и спорта
Донецкой облгосадминистрации

Краматорск Департамент семьи, молодежи и спорта Донецкой облгосадминистрации

График работы

Понедельник 9.00 - 18.00
Вторник 9.00 - 18.00
Среда 9.00 - 18.00
Четверг 9.00 - 18.00
Пятница 9.00 - 17.00
Перерыв 13.00 – 13.48
Суббота ВЫХОДНОЙ
Воскресенье ВЫХОДНОЙ

В Краматорске тренируется
женская сборная команда области
под руководством Александра Эдуардовича Дзержинского.
На протяжении последних лет сборная команда
является постоянным призером чемпионата Украины.
А в 2012 году стала обладателем Кубка Украины.

Волейбол – это спортивная игра с мячом,
в которой две команды соревнуются на специальной площадке,
разделенном сеткой.
Волейбол — олимпийский вид спорта с 1964 года.

Греко-римская борьба – приоритетный вид спорта I категории,
приоритетным утвержден в городах
Мариуполь, Краматорск, Константиновка, Славянск.

Общественная организация
«Донецкая областная ассоциация баскетбола»
Основные цели создания Ассоциации –
развитие и популяризация баскетбола
среди всех слоев населения области,
пропаганда здорового образа жизни
и активного досуга среди
молодежи Донецкой области.

План физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий

Проведение областных физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий

на неделю

с 18 по 24 листопада 2019 г.
 
з/п
Название мероприятия
Срок
проведения
(время)
Место
проведения
Участники мероприятия
и их ориентировочное количество
Координатор мероприятия
(ФИО, мобильный телефон)
Проведение областных соревнований
1
Обласні фінальні змагання Спортивних ігор України с футзалу серед студентів коледжів Донецької області
19-20.11 відкриття 19.11 о 10:00
м. Слов’янськ, спортивний зал «МКДЮСШ» (вул. Вокзальна, 59)
ЗВО І-ІІ р.а.
Нестеренко І.Ю.,
начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету с фізичного виховання та спорту МОН України 050-163-58-21
2
ІІ етап ХV літньої Універсіади України в Донецькій області с волейболу (фінал)
19-20.11
відкриття 19.11 о 10:00
м. Краматорськ, спортивний комплекс Донбаської державної машинобудівної академії (вул. Академічна,72)
ЗВО ІІІ-ІV р.а.
Нестеренко І.Ю.,
начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету с фізичного виховання та спорту МОН України 050-163-58-21
3
Чемпіонат Донецької області с шахів серед юнаків та дівчат до 18 років
19-23.11 початок 1-го туру
19.11 о 15:00
м. Краматорськ, шаховий клуб ім.
О.В.Момота
(вул. Марата, 12)
30
Мартинков О.В.,
перший віце-президент «Федерації шахів Донецької області»
067-628-55-88
4
Товариська зустріч с футболу с нагоди Дня Гідності та Свободи в Україні
21.11
початок о 15:00
м. Краматорськ, спортивний майданчик ЗОШ № 12 (вул. Соціалістична, 22)
Окремий прикордонний загін
м. Краматорськ,
працівники спортивних організацій
Головченко С.А.,
координатор с футболу в Донецькій області
095-199-25-13
5
Чемпіонат Донецької області с баскетболу серед дітей-сиріт та дітей, які залишились бес піклування батьків
21-23.11
відкриття 21.11 о 10.00
зональні змагання 21.11 в містах Краматорськ, Святогірськ, Бахмут
 
22.11 фінальні змагання в місті Краматорськ
м. Краматорськ,
спортивний зал ЗОШ
№ 2 (вул. Остапа Вишні, 15)
120
Шматова С.В.,
інструктор-методист обласної ДЮСШ для дітей-сиріт та дітей, які залишились бес піклування батьків
050-516-27-71
6
Чемпіонат Донецької області с гирьового спорту серед працівників правоохоронних, рятувальних та інших спеціальних служб, курсантів відповідних навчальних закладів, присвячений Дню Гідності та Свободи
21-22.11
відкриття 21.11 о 09.40
м. Маріуполь,
фітнес-центр «Атлет» (пр-т Металургів, 57)
82
Тесленко В.В.,
перший заступник голови Донецької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України
050-783-47-90
7
Чемпіонат Донецької області с волейболу серед юнаків 15 років та молодше
21-24.11
відкриття 22.11 о 14.00
м. Покровськ,
спортивний комплекс «Металург» (вул. Степана Бовкуна, 1а)
96
Васильченко В.Л., координатор с волейболу у Донецькій області
050-287-94-90
8
Зональні обласні змагання «Веселі старти» серед команд-переможців другого етапу
22.11 початок о 10:00
м. Слов’янськ, спортивний комплекс «Локомотив» (вул. Вокзальна, 59)
Команди міст: Краматорськ, Слов’янськ; ОТГ: Лиманська, Черкаська,
Миколаївська
Головченко С.А.,
директор Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»
095-199-25-13
9
Відкритий чемпіонат Донецької обласної організації ФСТ «Україна» с плавання та синхронного плавання
22-24.11
м. Миколаївка, спортивно-оздоровчий комплекс «Енергетик» (вул. 50-річчя Слов’янської ТЕС, 24)
100
Тернова Ю.В.,
голова Донецької обласної організації ФСТ «Україна»
099-606-92-92
10
Відкриті обласні змагання с легкої атлетики за програмою двоборства серед юнаків та дівчат 2005, 2006, 2007 років народження
23.11
відкриття о 10:45
м. Бахмут, стадіон «Металург» (вул. Садова, 137)
200
Серорес Т.Б.,
координатор с легкої атлетики в Донецькій області
050-910-21-45
11
Відкритий обласний турнір с традиційного карате, присвячений Дню Гідності та Свободи
23-24.11
відкриття 23.11 о 10:00
м. Костянтинівка,
ЗЗСО №13
(бул. Космонавтів, 12а)
60
Пеняшкін К.В.,
президент «Донецької обласної асоціації традиційного карате-до»
050-181-60-34
12
Відкритий чемпіонат Донецької області с кікбоксингу WKA серед дорослих, юніорів та юнаків
23-24.11
відкриття 24.11 о 09:00
м. Краматорськ,
ДЮСШ
(вул. Паркова, 56)
150
Шереметьєв Р.О.,
координатор с кікбоксингу
в Донецькій області
095-608-50-74


Участие во Всеукраинских и международных соревнованиях

на неделю

с 18 по 24 листопада 2019 г.
 
Олимпийские, неолимпийские и паралимпийские виды спорта
 
п/п
Название мероприятия
Срок проведения (время)
Место проведения
Участники мероприятия и их ориентировочное количество
Координатор мероприятия (ФИО, мобильный телефон)

Участие во Всеукраинских соревнованиях

1
Чемпіонат України с карате серед кадетів, юніорів, молоді та дорослих
14-18.11
м. Київ
20
Киричик В.С.
095-797-88-81
2
Кубок України зі спортивних танців (дорослі, 10 танців)
16-19.11
м. Запоріжжя
12
Рудаков В.В.
050-428-80-81
3
Чемпіонат України с важкої атлетики серед спортсменів ШВСМ та Всеукраїнський відкритий турнір пам’яті олімпійського чемпіона І.Рибака
18-22.11
м. Харків
20
Конопльов І.В.
050-800-69-44
4
Чемпіонат України с хокею с шайбою сезону 2019/2020
20.11
відкриття о 18:30
м. Дружківка,
льодова арена «Альтаїр» (вул. Севастопольська, 5)
ХК «Донбас» (Донецька обл.) – МХК «Динамо» (Харків)
Іванов А.В.
050-133-17-43
5
Чемпіонат України с плавання серед юніорів (дівчата 2004-2005 р.н., юнаки 2003-2004 р.н.)
20-23.11
м. Харків
25
Мізін В.Б.
050-935-45-03
6
Чемпіонат України с баскетболу «ВЮБЛ» серед юнаків 2003 г. народження
21.11
 
 
22.11
 
23.11
м. Дніпро
Збірна Донецької області – СДЮШОР-16 (Київ)
 
КСЛІ-КиївБаскет (Київ) – Збірна Донецької області
 
МСДЮСШОР (Вінниця) – Збірна Донецької області
Іванов А.В.
050-133-17-43
7
Всеукраїнський турнір с дзюдо серед дівчат «Українка-2019»
21-24.11
м. Дніпро
10
Киричик В.С.
095-797-88-81
8
Кубок України с волейболу серед чоловічих команд вищої та суперліги
21-24.11
с. Городок
(Хмельницька обл.)
ВК «Бахмут-ШВСМ» (Донецька обл.)
Васильченко В.Л.
050-287-94-90
9
Чемпіонат України «ДЮВЛ» серед дівчат 2003 г. народження
21-24.11
початок о 17:00
м. Бахмут,
спортивний зал Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури (вул. Миру, 8)
4 команди
Васильченко В.Л.
050-287-94-90
10
ХІІ Відкритий турнір с гімнастики художньої «Золота осінь-2019»
22-24.11
м. Рівне
25
Локтіонова В.Л.
050-263-37-73
11
Фінал Кубка України с ушу (саньшоу)
22-24.11
м. Херсон
10
Болдирєв В.І.
067-624-57-78
12
Всеукраїнський турнір с боротьби самбо на призи ХАСБЄ Ю.Даниляка на честь МСМК О.Кармазінського
22-24.11
м. Харків
8
Шевченко В.П.
050-777-71-65
13
Всеукраїнський турнір с боротьби самбо «Пересвіт» на призи Д.Святоша серед юнаків та дівчат
22-24.11
м. Харків
8
Шевченко В.П.
050-777-71-65
14
Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств (ММА) «Кубок Заходу»
22-24.11
Львівська область
5
Тендітний М.В.
050-864-64-65
15
Чемпіонат України с футзалу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2019-2020. I коло
22-24.11
м. Київ
16
Резніков О.В.
066-526-99-74
16
Кубок України зі спортивних танців
22-25.11
м. Харків
12
Рудаков В.В.
050-428-80-81
17
Півфінал чемпіонату України с шахів серед юнаків та дівчат до 16 років
22.11-01.12
м. Івано-Франківськ
4
Мартинков О.В.
067-628-55-88
18
Чемпіонат України с футболу серед команд першої ліги
23.11
початок о 14:00
м. Краматорськ,
стадіон «Прапор» (міський сад Бернацького)
ФК «Авангард» (Краматорськ) – ФК «Чорноморець» (Одеса)
Головченко С.А.
095-199-25-13
19
Чемпіонат України с хокею с шайбою сезону 2019/2020
23.11
м. Кременчук
ХК «Кременчук» (Кременчук) – ХК «Донбас» (Донецька обл.)
Іванов А.В.
050-133-17-43
20
Кубок України зі спорту с собаками «Кані-крос»
23-24.11
м. Хмельницький
4
Копатько О.В.
098-574-66-71
21
Кубок України с черліденгу серед дорослих
23-25.11
м. Запоріжжя
30
Коновалюк Н.Ф.
050-704-00-54

Участие в Международных соревнованиях

1
Кубок Європи с дзюдо серед кадетів до 18 років
13-19.11
м. Дьєр
(Угорщина)
Шилова Аліна
Киричик В.С.
095-797-88-81
2
Чемпіонат світу с пауерліфтингу серед спортсменів с вадами зору
15-23.11
м. Гіза
(Єгипет)
7+2
Рева І.О.
050-738-34-36
3
Чемпіонат Європи зі спортивних танців
16-19.11
м. Львів
6+1
Рудаков В.В.
050-428-80-81
4
Чемпіонат світу с пауерліфтингу серед чоловіків та жінок
18-23.11
м. Дубаї
(ОАЕ)
6
Бичкова А. Ю.
099-039-71-07
5
1/16 Кубку Європи «Сhallenge Cup» с гандболу серед чоловіків
22-23.11
Швейцарія
ГК «Донбас» (Донецька обл.) - «BSV Bern Muri» (Швейцарія)
Фучеджи І.І.
050-471-71-90
6
Чемпіонат світу с бодібілдингу та фітнесу серед юніорів
22-24.11
м. Будапешт
(Угорщина)
Слободенюк Ліна
Бугаєва Валерія
Талавера В.С.
067-701-62-47
7
Кубок світу зі спортивних танців
22-25.11
м. Харків
12
Рудаков В.В.
050-428-80-81
8
Швейцарський міжнародний клубний чемпіонат с аеробної гімнастики (спортивна аеробіка)
22-25.11
м. Кройцлинген (Швейцарія)
8
Карпенко І.С.
050-132-55-92
9
Чемпіонат світу с кікбоксингу WAKO (ІІ частина). Розділи: поінт, фул, кік-лайт, Музичні вправи
23.11-01.12
м. Анталія
(Туреччина)
Гіда Владислав
Шереметьєв Р.О.
095-608-50-74


Бланки

Спортивные федерации в Краматорске

ИНФОРМАЦИЯ

о присвоении спортивных разрядов и спортивных званий

Для оформления спортивного звания «Мастер спорта Украины»,
«Мастер спорта Украины международного класса» подается:

  1. 2 (два) представления, которые печатаются на компьютере или машинке;
  2. две фотографии (размером 3х4 см., две фото в блоке);
  3. выдержки из протоколов официальных соревнований, протоколы, заверенные печатью;
  4. копии первой и второй страниц паспорта гражданина Украины (свидетельства о рождении ребенка), заверенные печатью организации, которая ходатайствует о присвоении спортивного звания;
  5. ходатайство организации о присвоении спортивного звания.


Для оформления спортивного разряда «Кандидат в мастера спорта Украины» подается:

  1. 1 представление, которое печатается на компьютере или машинке;
  2. выдержки из протоколов официальных соревнований, протоколы, заверенные печатью;
  3. копии первой и второй страниц паспорта гражданина Украины (свидетельства о рождении ребенка), заверенные печатью организации, которая ходатайствует о присвоении спортивного разряда;
  4. ходатайство организации о присвоении спортивного звания.

Схема проезда

Краматорск Департамент семьи, молодежи и спорта Донецкой облгосадминистрации Краматорск Департамент семьи, молодежи и спорта Донецкой облгосадминистрации

Департамент семьи, молодежи и спорта Донецкой облгосадминистрации
б-р. Машиностроителей, 23

Как проехать

Маршруты

Маршрутка 1,   17,   17a,   30

Автобус 11