Сайт Краматорск

справочно-информационный


Гороскоп на сегодня

Ежедневные гороскопы для всех знаков на сайте *1001 гороскоп*.
Краматорск супермаркеты

АКЦИИ И СКИДКИ В СУПЕРМАРКЕТАХ КРАМАТОРСКА

Хотите знать где продают самые дешевые товары?

Подробнее

Информер лотерей УНЛ
Краматорск кинотеатр Родина

Афиша кинотеатр Родина

Расписание сеансов

Подробнее

Краматорск ДКиТ НКМЗ

Афиша ДКиТ НКМЗ

Спектакли, представления, афиши и анонсы

Подробнее

Краматорск ДК им. Быкова

Афиша ДК им. Быкова

Спектакли, представления, афиши и анонсы

Подробнее

Краматорск музыка

Музыка он-лайн

Музыка на любой вкус!

Слушать

Календарь Православных праздников

Календарь Церковных Православных праздников
на 2022 год

Подробнее

Новости ФК "Авангард"


 

работа ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ

Правоохоронці отримають підвищення заробітних плат вже з лютого 2022 року — Денис Монастирський

13.01.2022

 Про це 11 січня, повідомив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський. 

 «Належне грошове забезпечення працівників системи МВС було і є моїм пріоритетом з перших днів роботи на посаді міністра.

 Головний підхід – підвищувати зарплати й виплати необхідно системно й планово, базуючись на досягненні конкретних результатів роботи.

 Команда МВС шукала рішення цієї непростої проблеми. І з Нового року є перші результати.

 Враховуючи, що у бюджетах на останні два роки не було закладено коштів на підвищення грошового забезпечення, а доплати відбувались точково, за рахунок так званого Ковідного Фонду, на 2022 рік в Законі про держбюджет на це передбачено додаткових 2,8 млрд грн. Лише на зарплати Нацполіції додатково виділено 1 млрд.грн.

 Далі. Президент доручив Уряду збільшити зарплати працівникам системи МВС усіх категорій на 10% уже з 1 лютого. Підкреслю, не тільки поліцейських, а й рятувальників, прикордонників, нацгвардійців, працівників міграційної служби.

 Наголошу, кошти для такого підвищення заробітних плат нам вдалось отримати завдяки спецоперації «Акциз». Її за моїм дорученням розпочато проти нелегальної реалізації підакцизних товарів з 1 листопада минулого року. Це, за інформацією ДПС, тільки за два останні місяці 2021 року забезпечило надходження додаткових 2,3 млрд грн.

 Тож підвищення заробітної плати базується на конкретних результатах роботи нашої команди. Моя особиста позиція – всі кошти, які додатково надходять до бюджету по акцизних платежах мають скеровуватись на підвищення оплати праці працівників системи МВС, які, дбаючи про безпеку українців, щодня ризикують власним життям та здоров’ям.

 Також хочу зазначити, що вже з лютого буде відновлено право поліцейських та рятувальників на пільговий фінансовий лізинг на житло. Співробітники МВС матимуть гідну винагороду за свою результативну роботу. Далі буде», — повідомив Денис Монастирський.

Источник: головний спеціаліст із зв'язків з громадськістю РСЦ МВС в Донецькій області Ніна Роєнко

Краматорск утсзн

РОЗМІРИ ДЕЯКИХ ВИДІВ ДЕРЖАВНИХ ДОПОМОГ у 2022 РОЦІ.

05.01.2022

Управління праці та соціального захисту населення інформує, що Верховною Радою України прийнято Закон України №1928- ІХ «Про Державний бюджет України на 2022 рік», далі - Закон.
 Статтею 7 Закону передбачено, що у 2022 році прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня 2022 року – 2 393 гривень, з 1 липня – 2 508 гривень, з 1 грудня – 2 589 гривень, а для основних соціальних і демографічних груп населення:
 дітей віком до 6 років: з 1 січня 2022 року – 2 100 гривень, з 1 липня – 2 201 гривень, з 1 грудня – 2 272 гривень;
 дітей віком від ...->

подробнее...
Краматорск ФССУ

Збільшився розмір щомісячних компенсацій за здійснення догляду за потерпілими

03.12.2021

З сьогоднішнього дня було збільшено мінімальний розмір витрат на здійснення медичного і стороннього догляду за потерпілими на виробництві, які у повному обсязі компенсує Фонд соціального страхування України.  Виплати за цим напрямом збільшились у зв’язку із зростанням з 01 грудня 2021 року розміру мінімальної заробітної плати з 6 000 грн до 6 500 гривень.  Цей вид медико-соціальних послуг фінансується Фондом, аби забезпечити людину, яка набула інвалідності, необхідною допомогою – від щоденних візитів медичного персоналу для проведення ...->

подробнее...
Краматорск ФССУ

З 01 грудня в Україні зріс прожитковий мінімум та пов'язані з ним страхові виплати

03.12.2021

З 01 грудня 2021 року в Україні планово збільшився розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб – з 2 379 гривень до 2 481 гривні.  Відповідно зросла сума пов’язаних з ним одноразових допомог, які фінансуються Фондом соціального страхування України для потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також осіб, які мають право на виплати в разі втрати годувальника.  Так, для осіб, у яких право на страхові виплати від Фонду настало з 01 грудня цього року, розмір допомоги складе:  - потерпілому внас...->

подробнее...
Краматорское УГГ

Оплата вартості послуги з розподілу природного газу

03.12.2021

АТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ», Краматорське УГГ інформує, що оплата вартості послуги з розподілу природного газу за Договором розподілу здійснюється Споживачем, який є побутовим, до 05 числа (включно) місяця, в якому надаються послуги з розподілу природного газу, на підставі рахунка Оператора ГРМ.  Оплата здійснюється виключно грошовими коштами на поточний рахунок Оператора ГРМ.  Дата оплати визначається датою, на яку були зараховані кошти на рахунок Оператора ГРМ.  У разі виникнення у Споживача заборгованос...->

подробнее...
Краматорское УГГ

Показання газового лiчiльника

03.12.2021

АТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ», Краматорське УГГ нагадує про необхідність передачi з 1 по 5 число поточного місяця показання газового лiчiльника за попередній місяць.  У разі неотримання Оператором ГРМ до 06 числа місяця, що настає за розрахунковим, показань лічильника газу, фактичний об'єм розподілу та споживання природного газу по об'єкту споживача за розрахунковий період визначається Оператором ГРМ на рівні планового місячного об'єму споживання на відповідний період, що розраховується, виходячи з групи споживанн...->

подробнее...
Краматорск ФССУ

До уваги страхувальників!

01.12.2021

 Краматорське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій нагадує страхувальникам про можливість надавати заяви-розрахунки та повідомлення про виплату матеріального забезпечення в електронному вигляді.

 Для подання до Фонду соціального страхування України електронних документів, зокрема, заяв-розрахунків на виплату допомог працівникам, страхувальники (роботодавці) мають укласти із відділенням робочого органу виконавчої дирекції Фонду відповідний договір.

 Наказом виконавчої дирекції Фонду від ...->

подробнее...
Краматорск ФССУ

Фахівці Фонду відповіли на питання бухгалтерів і роботодавців щодо роботи з е-лікарняними

23.11.2021

Як подати заяву-розрахунок, якщо в ПІБ працівника в е-лікарняному є помилка, за якими даними визначати страховий стаж, як оплачувати лікарняні по догляду за дитиною тривалістю понад 14 днів і чи можна продовжити е-лікарняний паперовим?  Ці та інші питання обговорили на консультаційній нараді, проведеній Федерацією роботодавців України для бухгалтерів і фінансових директорів підприємств. Від Фонду соціального страхування України участь у заході взяли заступниця директора виконавчої дирекції Фонду Владислава Хижняк, начальниця управлі...->

подробнее...

Покрокова інструкція з пошуку сімейного лікаря у Донецькій області

18.11.2021

 Сімейні лікарі, терапевти та педіатри для дітей — саме ті лікарі, до яких варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, консультуватися щодо профілактики захворювань та спостерігати за своїм загальним станом. В Україні працює 14 000 лікарів, з якими ще можна укласти декларацію. Як їх знайти та укласти декларацію?

 На Донеччині працює 372 сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів, які ще можуть набирати пацієнтів та укладати з ними декларацію. Про це свідчать дані електронної системи охорони здоров’я.

 Всього в області працюють 923 лікаря первинки, з яких 551 набрали максимальну кількість пацієнтів.

 Майже 1,4 млн жителів Донецької області вже мають свого сімейного лікаря. В області працює 50 закладів первинної ланки.

 Як знайти сімейного лікаря, терапевта чи педіатра у Донецькій області?

 Зайти на дашборд “Електронна карта місць надання первинної медичної допомоги” https://bit.ly/30shoGq. На ньому можна знайти інформацію про кількість закладів первинки, які надають медичну допомогу пацієнтові. Та лікарів, з якими ще можна укласти декларацію.

 У фільтрах обрати область, тип населеного пункту або ввести в полі пошуку назву населеного пункту.

 Якщо відома назва конкретного медичного закладу, слід обрати його у фільтрі “Надавач послуг”. У таблиці під картою з’явиться перелік амбулаторій та їх контакти. Можна також натиснути на потрібну амбулаторію, або обирати з лікарів.

 У таблиці праворуч карти є список усіх лікарів первинки, які приймають у конкретному закладі.

 Там також вказана кількість декларацій, які вже має цей лікар, та їх ліміт. Тобто якщо навпроти прізвища стоїть галочка, то лікар вже набрав оптимальну кількість пацієнтів, якщо стрілочка вгору, то ще ні.

 Лікарі, які мають свою приватну практику або працюють в приватних медзакладах теж можуть укладати декларації з пацієнтом. Щоб знайти їх, потрібно обрати на дашборді форму власності закладу — приватна або ФОП.

 Подати декларацію можна до лікаря, навпроти прізвища якого на дашборді стоїть стрілочка вгору.

 Після того, як лікар обраний, варто зателефонувати у заклад на реєстратуру та уточнити інформацію щодо вільних місць. Часом лікарі первинки працюють на пів ставки, тому набирають менше пацієнтів, ніж передбачає ліміт.

 У лікарів первинки існують ліміти на кількість укладених декларацій. Вони потрібні для того, щоб лікар міг надавати якісну медичну допомогу кожному пацієнтові. Для терапевта лімітом є 2 000 декларацій, для сімейного лікаря — 1 800, для педіатра — 900.

 Що робити, якщо вам відмовляють у підписанні декларації з обраним лікарем, який ще набирає пацієнтів? Слід звернутися до керівника закладу за поясненням.

 Якщо лікаря обрати неможливо, пацієнт має право звернутися до місцевого департаменту охорони здоров’я та НСЗУ за роз’ясненнями щодо можливості реалізувати право на вибір лікаря.

 Тим, хто вперше планує укласти декларацію з лікарем або збирається обрати іншого лікаря, при собі потрібно мати:
- оригінал паспорта або іншого документа, що посвідчують особу пацієнта та/або його законного представника;
- оригінал реєстраційного номеру облікової картки платника податків;
- свідоцтво про народження дитини, якщо потрібно укласти декларацію для дитини.

 Лікар заповнює декларацію в електронній формі та обов'язково має її роздрукувати, щоб пацієнт перевірив дані. Якщо декларація не містить помилок, необхідно підписати два примірники. Один примірник залишається пацієнтові, інший — у медичному закладі. Дуже важливо перед тим, як підписати декларацію, перевірити усю внесену інформацію. Та при виявленні помилок одразу їх виправити.

 Оберіть свого сімейного лікаря та укладіть з ним декларацію! Адже сімейний лікар ваш провідник у медичний системі. До нього варто звертатися при перших проблемах зі здоров’я. Лікар проводить огляд, дає направлення на безоплатну діагностику та анлізи. За потреби лікар дасть направлення до вузькоспеціалізованого фахівця.

 Не зволікайте і подбайте про своє здоров'я вже сьогодні, обравши свого сімейного лікаря!

Источник: НСЗУ прес-служба

Краматорск ФССУ

Фонд профінансує декретну допомогу, незважаючи на відсторонення від роботи через відмову від вакцинації

18.11.2021

Фонд соціального страхування України здійснить фінансування допомоги по вагітності та пологах незалежно від того, чи було застраховану особу відсторонено від роботи через відмову від обов’язкового профілактичного щеплення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19.
 Нагадаємо, допомоги по тимчасовій втраті працездатності не надаються працівникам, яких було відсторонено від роботи через відмову або ухилення від вакцинації проти COVID-19. Виплати не здійснюються, оскільки в період відсторонення від роботи з припиненням виплати заробітн...->

подробнее...
Краматорск ФССУ

Фонд профінансував щомісячні страхові виплати за жовтень у повному обсязі

18.11.2021

Фонд соціального страхування України учора, 16 листопада, завершив фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за жовтень. Кошти перераховано вчасно та в повному обсязі для майже 200 тисяч осіб. Виплати таких допомог здійснюються у наступному місяці за попередній.
 З початку року для потерпілих внаслідок професійних захворювань або нещасних випадків на виробництві, зокрема у разі гострих профхвороб на COVID-19, а також членів їх родин було профінансовано понад 9,5 млрд гривень щомісячних страхових ...->

подробнее...
Краматорск ФССУ

ФССУ прийняв до оплати е-лікарняні на 1 млрд гривень

16.11.2021

Е-лікарняні на вже понад 1 мільярд гривень були прийняті Фондом соціального страхування України з початку їх впровадження у червні 2021 року. Загалом до оплати прийнято більше 530 тисяч електронних листків непрацездатності.  З усіх лікарняних, які роботодавці подали до Фонду на фінансування у листопаді, 81,7% – електронні. Ще 18,3% – паперові лікарняні. Більшість з цих паперових листків непрацездатності були видані ще до 01 жовтня, коли відбувся повний перехід на електронний формат, однак передані працівниками своїм роботодавцям лише нещодавно...->

подробнее...

Азартные развлечения в онлайн казино Favbet: главные особенности, виды и преимущества

27.07.2021

Краматорск новости

 Выбор азартных игр это важный критерий для успеха интернет казино. Игровой клуб Фавбет может порадовать своих клиентов огромным ассортиментом самых разных азартных развлечений, что позволит каждому гемблеру подобрать вариант по душе.

Онлайн казино Фавбет предпочитают многие азартные игроки, так как оно обладает множеством преимуществ:

Доступно множество азартных развлечений (более 2000 азартных игр);
Удобный и современный веб-сайт;
Мобильная версия веб-ресурса;
Азартный софт от лучших провайдеров
(Новоматик, БетСофт, НетЭнт, Микрогейминг и многие другие);
Щедрая бонусная система;
Различные способы пополнения счёта и вывода денег.

 Все эти преимущества не оставляют равнодушными многих любителей азарта, которые приходят в это казино ради ярких эмоций и впечатлений.

В какие игры можно сыграть в казино Фавбет
 Администрация игрового клуба Фавбет очень тщательно относится к отбору азартных игр, стремясь предложить своим пользователям только качественные развлечения от проверенных производителей. Все доступные на сайте этого казино азартные развлечения можно разделить на следующие категории:

♦ Игровые слоты. Игровые аппараты в казино Favbet представлены очень широко. Здесь можно найти как классические слоты с тремя барабанами, так и всевозможные современные аппараты со множеством дополнительных опций.

♦ Настольные и карточные игры. В этой категории представлены различного рода настольные и карточные азартные развлечения: покер, рулетка, баккара, блэкджек и целый ряд других.

♦ Видепокер. Видеопокер представляет собой некоторое сочетание карточный игры покер и игровых автоматов. Появился этот подвид азартных игр относительно недавно, но в достаточно быстрые сроки стал весьма популярным.

♦ Аркадные игры. Это обычные аркадные игры но с элементами азартных игр. Гемблеру необходимо управлять каким-либо персонажем, преодолевая различные препятствия и сложности. В том случае, если он будет это делать достаточно умело, он может рассчитывать на денежное вознаграждение.

♦ Скрэтч-карты. Скрэтч карты также называют моментальной лотереей. Игрок покупает специальную карту, открывает её после чего сразу же узнаёт результат розыгрыша. Если удача будет на стороне игрока он победит.

♦ Другие. Все азартные игры которые никак нельзя отнести в категории перечисленные выше, сюда относятся такие популярные игры как бинго, кено и целый ряд других.

 Все азартные игровые автоматы на сайте Фавбет разделены по своим категориям, что значительно упрощает поиск нужного развлечения.

Главные особенности игровых слотов в казино Favbet
 На сайте игрового клуба Фавбет представлено более 1000 различных игровых автоматов от самых разных производителей. Здесь можно сыграть как в классические слоты, так и в современные игровые аппараты с большим количеством особенностей (специальные символы, бесплатные вращения, риск игра, бонусные игры и многое другое).

 В казино Favbet доступны только лицензионные игровые слоты работающие по принципу ГСЧ. То есть все получаемые в них результаты подчиняются только правило случайных чисел и никак не могут быть подтасованы.

Настольные и карточные игры в казино Фавбет
 Особенно внимание следует уделить и настольным, и карточным азартным развлечениям доступным в игровом клубе Фавбет. Категория включает в себя различные виды покера, которая отличаются количеством рук, выигрышными комбинациями, суммами и целым рядом других особенностей.

 Также в казино Favbet можно играть в различные виды Блэкджека: европейский, американский и другие. Основной задачей игрока в блэкджеке является сбор комбинации сумма которой будет больше чем сумма комбинации дилера, но при этом не более 21 очка.

 Большое разнообразие и качество азартных игр является важным преимуществом игрового клуба Фавбет, благодаря которому многие азартные игроки отдают предпочтение именно этому казино Favbet

Источник: Favbet

Киевстар

Как пополнить счет Киевстар имея только телефон и доступ к интернету?

 Пополнение баланса на телефоне для абонентов мобильного оператора Киевстар стало максимально простым и комфортным. Владельцы карт Visa/MasterCard могут выполнить перевод средств с помощью онлайн-портала iPay.ua. Финансовая операция занимает всего 2 минуты, деньги поступают на счет моментально, в том числе для тех, кто воспользовался услугой роуминга.

 Как пополнить счет Киевстар с телефона
 Сервис iPay.ua поможет сэкономить время и, используя готовый шаблон, быстро перевести средства на мобильный. Выполнить платеж можно с помощью смартфона или ПК, используя следующий алгоритм действий:
1. Пройти по ссылке https://www.ipay.ua/ru/bills/popolnit-schet-kievstar-cherez-internet.
2.Указать необходимые данные плательщика: номер телефона абонента Киевстар и сумму. Проверить правильность заполнения и перейти к следующей странице.
3.Ввести реквизиты дебетовой или кредитной карты.
4.Подтвердить платеж.

 Деньги поступают на баланс сразу и в полном объеме, без СМС-подтверждения. При проведении операции взимается минимальный комиссионный сбор. Пополнение Киевстар могут провести сами владельцы номера и другие лица. Проходить обязательную регистрацию и устанавливать специальное приложение на мобильный не требуется.

С каких карт можно сделать перевод на счет мобильного?
Платежный портал iPay.ua предлагает услуги владельцам карт Visa/MasterCard, выданных любым украинским или иностранным банком. Средства можно снять и с кредитки – это не влияет на размер комиссии и условия обслуживания. Для проведения оплаты не требуется никаких лишних данных, только реквизиты карточки и номер телефона. Пользователи сервиса могут выбрать стандартную оплату на странице сайта или зайти в личный кабинет, где можно зарегистрировать карту, чтобы проводить моментальную операцию.

Какая будет комиссия за внесения платежа на счет Киевстар?
 На сегодняшний день услуга бесплатного пополнения на сайте iPay.ua не предоставляется, за перевод средств удерживается комиссионный сбор, размер которого зависит от суммы пополнения. Некоторые тарифы предоставляются в нулевой процентной ставкой. Преимуществом для зарегистрированных пользователей является начисление бонусов за каждый денежный перевод – их количество можно узнать в личном кабинете.

Пополнение счета Киевстар с iPay.ua: преимущества
 Чтобы не оказаться с нулевым балансом в ответственный момент, просто и удобно воспользоваться услугами платежного портала iPay.ua. При прохождении регистрации каждый пользователь получает возможность создавать шаблон для перевода денег на счет в два клика. Для выполнения финансовой операции нужно иметь при себе только телефон с выходом в интернет или ПК – сервис работает в режиме 24/7 и позволяет переводит деньги на свой баланс из любой точки Украины. Все данные пользователей надежно защищены – безопасность гарантирует внедрение протокола PCI DSS, соответствующего международным стандартам.

Источник: Юрий Максимович

Тестирвание на коронавирус

тестирвание на коронавирус, тестирвание на Covid,  снятие с самоизоляции, анализ для выезда за границу, тест на короновирус, ПЛР на коронавирус, ПЦР - тест на коронавирус, экспрес-тест на коронавирус, снятие с Дій вдома

Источник: Медицинская лаборатория «НОВАЯ ДИАГНОСТИКА»Объявления

* * *

На время карантинаНовости блогосферы

Новое на 5 января

#МОНТЯН: Все пошло не по плану Америки

Придется воровать газ. Откровения Коболева о грядущем энергоколлапсе в Украине | ЯсноПонятно #1480

2 января

Разложение АРМИИ и ФЛОТА США

30 декабря

Голодный Новый год. Специальный репортаж Юлии Колтак | Страна.ua

29 декабря

Слишком похоже на Киев. Почему в Украине все говорят о фильме «Не смотри наверх» | ЯсноПонятно#1467

Секс, трущобы, криминал: жизнь наших в Мексике | ЭКСПАТЫ

Приехал на запад работать лётчиком, a работал грузчиком

Флот Донецких Бандитов. Морские истории.

Моряк - зло профессии.

Можно ли быть спортсменом на борту гражданского судна.* * *


Данилец и Моисеенко исполнили песню "Какая боль" об Украине

Песня о мальчике Бобби, который очень любил ПРИВРАТЬ

Алекс Брежнев- Америка наизнанку!

Валерий Жидков: "Ветераны карантина или Песня про летучего мыша"

Премьера: "Остров невезения" от Братьев Кроликов // На струнах души

Валерий Жидков - Песня про легализацию марихуаны